i slova jsou činy
ČM News
Monitor

MediaGuru: Radiokomunikace uvádějí novou cloudovou službu

21. srpna 2017 20:58
České Radiokomunikace (CRA) rozšiřují svou nabídku cloudových služeb. Společnost vyvinula novou službu, privátní cloud CRA Business Cloud Private. Má v sobě spojovat výhody virtuálního cloudu, služeb na principu Pay-As-You-Go a privátního...

Parabola: Kanály TVN v SD změní v říjnu transpondér

21. srpna 2017 20:27
Dne 2.10.2017 začne vysílat 7 SD programů polské televizní skupiny TVN na nových parametrech. Půjde o stanice TVN, TVN7, TVN24, TVN Turbo, TVN Style, TVN24 BiS a HGTV. Souběžná distribuce na starých a nových parametrech bude probíhat zhruba 3 týdny.
Většina z kanálů se již vysílá v HD, takže pro individuální...

Parabola: M7 Group nejvíce vydělávají Canal Digitaal a Skylink

21. srpna 2017 16:54
Nizozemí, Česká republika a Slovensko jsou klíčové trhy pro lucemburskou mediální skupinu M7 Group. Tyto země generují majiteli zhruba 3/4 všech příjmů. M7 Group na českém a slovenském trhu provozuje největší satelitní platformu pod značkou Skylink.

V roce 2016 společnosti M7 Group vygenerovala 49,1 procent...

Parabola: M7 Group nejvíce vydělává Canal Digitaal a Skylink

21. srpna 2017 16:54
Nizozemí, Česká republika a Slovensko jsou klíčové trhy pro lucemburskou mediální skupinu M7 Group. Tyto země generují majiteli zhruba 3/4 všech příjmů. M7 Group na českém a slovenském trhu provozuje největší satelitní platformu pod značkou Skylink.

V roce 2016 společnosti M7 Group vygenerovala 49,1 procent...

Rozhlas.cz: ČR a Slovensko jsou pro M7 Group klíčovými trhy, ukazuje hospodaření majitele Skylinku

21. srpna 2017 16:00
Jedničkou pro mezinárodní telekomunikační skupinu je Nizozemsko, kde firma v loňském roce hospodařila s obratem dosahujícím v přepočtu téměř čtyř miliard korun.
Česká republika a Slovensko jsou pro společnost M7 Group, která mimo jiné vlastní satelitního operátora Skylink, velmi důležitými trhy. Vyplývá to z...

MediaGuru: Značka Cheetos poprvé v Česku komunikuje v TV

21. srpna 2017 13:45
Společnost PepsiCo spustila televizní kampaň své značky Cheetos, kterou na český trh uvedla v červnu letošního roku. Kromě televize komunikuje Cheetos také na internetu a v místě prodeje.
„V nové kampani...

MediaGuru: Mikroinfluenceři hýbou světem. Proč s nimi pracovat na YouTube?

21. srpna 2017 13:45
Lenka Čápová píše o fenoménu mikroinfluencerů a jejich přínosu pro efektivitu reklamy. Letošní marketingové konference se nesou ve znamení mikroinfluencerů. Zdá se, že jde o nový marketingový trend, který by značky neměly opomíjet, ba naopak, hojně ho využívat. Steve...

Parabola: Box Mayweather - McGregor také na Nova Action a Dajto

21. srpna 2017 13:23
Chcete sledovat největší boxerský zápas historie mezi neporaženým boxerem Floydem Mayweatherem a MMA zápasníkem Conorem McGregorem a nemáte program Nova Sport 1 ve své nabídce? Nevadí. Komerční skupiny Nova a Markíza zápas zprostředkují na svých mužských kanálech Nova Action a Dajto.
Nova Action odvysílá hodinový...

Parabola: Prima: Seriál Kapitán Exner v sobotu. Nova nasadí český film

21. srpna 2017 12:48
Televize Prima upravuje programové schéma a svůj nový detektivní seriál Kapitán Exner svým divákům představí již tuto sobotu 26.8.2017 - tedy o den dříve. Z vysílání byl vyřazena premiéra britsko-španělsko-amerického dobrodružného filmu Exodus: Bohové a králové.
Ruší se tím i automatická repríza filmu v...

Marketing&Media: PepsiCo rozjíždí reklamní podporu křupek Cheetos

21. srpna 2017 12:46
Geparda Chestra uvidíme i v televizi. Snacky Cheetos, které společnost PepsiCo letos uvedla na český trh, se dočkají široké reklamní podpory. Kampaň bude vedle televize vidět v on-line prostoru, sociálních sítích a také v...