logo Facebook
i slova jsou činy

Parabola: Joyne od 24.7. nová pay-tv pro Nizozemí z pozice 9E

17. července 2017 16:11

Operátor nové multikanálové satelitní placené televize Joyne si vybral satelit Eurelsat 9B (9°E) pro distribuci platformy pro diváky v Nizozemí a celé Evropě. Joyne podepsala s Eutelsat mnohaletý kontrakt na více transpondérů pro distribuci stanic Joyne.

Platforma Joyne přinese různorodou kombinaci placených a FTA programů se silným důrazem na sport. V nabídce bude 30 známých mezinárodních a nizozemských programů, včetně programů FOX Sports HD a Discovery Networks Benelux.

Joyne bude využívat výkonný panevropský svazek na satelitu Eutelsat 9B, který umožní přijímat DTH platformu s Conax Contego CAM a přístupovou kartou s parabolami již od průměru 45 cm. V nabídce operátora budou i programy ze sousedních orbitálních pozic.

Nejnižší balíček Joyne pořídí zájemce za 13 euro měsíčně. Předností platformy Joyne má být možnost objednání krátkodobého předplatného od jednoho měsíce pro nizozemské diváky se druhým domovem a pro mobilní domácnosti. Operátor bude také nabízet speciální balíček pro veřejné prostory v kempech a barech.